Ворожбянський НВК: ЗОШ І - ІІ ст. №4 - Вони закінчили школу з відзнакою


     

     Ворожбянський  НВК: ЗОШ І - ІІ ст. - ДНЗ № 4
     Білопільської районної ради Сумської області                         
    

Вони закінчили школу з відзнакою
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 05.12.2019, 17:39

Вони закінчили школу з відзнакою

1953 – 1954 навчальний рік

  1. Жовтобрюх Лідія Олексіївна
  2. Тесленко Лілія Іванівна  
  3. Страшко Олександр Григорович

1954 – 1955 навчальний рік

  1. Глущенко Раїса Іванівна
  2. Єйбог Тамара Юхимівна
  3. Михайлик Галина Федорівна
  4. Турлевська Антоніна Петрівна
  5. Філоненко Володимир Федорович
  6. Шинкаренко Олексій Павлович

 1955 – 1956 навчальний рік

  1. Заболотний В’ячеслав Іванович
  2. Шаповалова Зоя Петрівна

1956 – 1957 навчальний рік

  1. Кирноз Антон Миколайов

1957 – 1958 навчальний рік

  1. Михайлик Лідія Федорівна
  2. Одінцова Лідія Борисівна
  3. Шинкаренко Раїса Іванівна

1958 – 1959 навчальний рік

Шелупина Микола Григорович

1960– 1961 навчальний рік

Шрамко Ольга

1961– 1962 навчальний рік

Беліченко Людмила Миколаївна

Тесленко Ніна Павлівна

1962– 1963  навчальний рік

Шрамко Олег Семенович

1963 – 1964 навчальний рік

Дядюшка Віктор Павлович

1964 – 1965 навчальний рік

Тарасенко Лідія Семенівна

1965 – 1966 навчальний рік

Тарасенко Тамара Семенівна

1966 – 1967 навчальний рік

Тесленко Людмила Павлівна

1967 – 1968 навчальний рік

Дядюшка Раїса Якимівна

Чернявська Валентина Сергіївна

Шестак Людмила Миколаївна

1968 – 1969 навчальний рік

Дядюшка Анатолій Трохимович

1969 – 1970 навчальний рік

  1. Нагорний Микола Васильович
  2. Рудяк Анатолій Кузьмич

1970 – 1971 навчальний рік

  1. Дядюшка Іван Миколайович
  2. Тарасенко Євгеній Семенович
  3. Тіщевський Сергій Анатолійович

1971 – 1972 навчальний рік

  1. Кальченко Людмила Іванівна
  2. Краснобрижа Валентина Миколаївна
  3. Нагірна Ольга Михайлівна
  4. Стецюра Тетяна Михайлівна

1972– 1973 навчальний рік

Дядюшка Василь Петрович

1973 – 1974 навчальний рік

Кукса Галина Михайлівна

1974 – 1975 навчальний рік

Дегтяр Ольга Анатоліївна

1979 – 1980 навчальний рік

Галицька Любов Григорівна

Їйбог Лариса Андріївна

1982 – 1983 навчальний рік

  1. Галицька Руслана Григорівна
  2. Дубовик Антоніна Вікторівна
  3. Петрусенко Тетяна Вікторівна
  4. Третяк Лариса Вікторівна

1983 – 1984 навчальний рік

  1. Конько Валерій Володимирович
  2. Рибалко Світлана Миколаївна

1984 – 1985 навчальний рік

  1. Кривохижа Людмила Анатоліївна
  2. Ткаченко Олександр Миколайович
  3. Максименко Олена Олексіївна

1985 – 1986 навчальний рік

  1.  Аніщенко  Вікторія Вікторівна      
  2.   Конько Валентина Володимирівна                                                                                       

1986 – 1987 навчальний рік

  1. Дядюшко Ірина  Іванівна                                                                                  
  2.  Кучкова  Алла Миколаївна
  3. ЦвинтарнаСвітлана Миколаївна

1987 – 1988 навчальний рік

  1.  Баня Вікторія Миколаївна
  2. Конько Михайло Володимирович
  3. Мокренко Алла Миколаївна

1988 – 1989 навчальний рік

  1. Дегтяренко Тетяна Анатоліївна
  2.  Єйбог Оксана Вікторівна     
  3.  Кукса Олена Олексіївна

1989 – 1990 навчальний рік

  1. Ващенко Вікторія Станіславівна
  2. Цуканов Сергій Михайлович

1990 – 1991 навчальний рік

Мартиненко Володимир Миколайович

1991 – 1992 навчальний рік

Шокола Наталія  Миколаївна                                        

Шрамко Ірина  Миколаївна

Борисова Наталія Миколаївна

1992 – 1993 навчальний рік

Біліченко Ян Віталійович

1993 – 1994 навчальний рік

Безсокирна Юлія Олексіївна

 Цвинтарна Юлія Миколаївна

1994 – 1995 навчальний рік

            Кальченко Галина Валеріївна      

    Самосьєва Тетяна  Вікторівна  

            Шумейко Наталія Олексіївна

1995 – 1996 навчальний рік

Мірошниченко  Вікторія  Вікторівна

 Мартиненко Алла Миколаївна

1996 – 1997 навчальний рік

Лисенко Руслан Сергійович

Копченко Вія Геннадіївна

Шестак Наталія Миколаївна

1997 – 1998 навчальний рік

Біліченко Інна Віталіївна

Дегтяренко Олег Анатолійович

Нагорна Оксана Миколаївна

1998 – 1999 навчальний рік

Геренко Олексій Миколайович

1999 – 2000 навчальний рік

Кишка Ірина Миколаївна

2000 – 2001 навчальний рік

Даценко Ганна

 Копченко Анастасія

Кукса Юлія

 Нагорна Олена

2002 – 2003 навчальний рік

Пупиніна Ганна Володимирівна

2003 – 2004 навчальний рік

Козел Ірина    

Дударєва Альона

Шумейко Олена

2004 – 2005 навчальний рік

Ворона Богдан

Хмилюк Ганна

2005 – 2006 навчальний рік

Трубнікова Анастасія

2007 – 2008 навчальний рік

Лозова Віта

 Піскун Оля

2009 – 2010 навчальний рік

Галіченко  Альона Анатоліївна

2010  – 2011 навчальний рік

Емірусеінова     Ангеліна

2012 – 2013 навчальний рік

Кисла Ірина

Кисла Софія

2013 – 2014 навчальний рік

Захарченко Анна Олегівна

2014 – 2015 навчальний рік

Зубко Станіслав Володимирович

2015 – 2016 навчальний рік

Рева Яна Сергіївна

 

 

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz